Chciwww.cz → NetMagnet.cz Měníme jméno firmy a právní formu. Aktuální reference a články naleznete na našem novém webu www.netmagnet.cz.

LovecPokladu.cz

vše o hobby detektorech kovů.

Přejít na web LovecPokladu.cz

Popis projektu

LovecPokladu.cz je největší komunitní portál a eshop pro české hledače s detektory kovů. Naše firma tento web v roce 2007 vytvořila dle zadání a od té doby spravuje a vylepšuje. Eshop obsahuje největší sortiment detektorů kovu v ČR a komunitní prvky webu lákají uživatele k opětovným návštěvám.

Pilíře naší práce

 • Redakční systém – správa článků, produktů, komentářů atd.
 • Katalog mincí a artefaktů – první online katalog mincí v ČR, možnost vkládat nálezy artefaktů a mincí samými uživateli.
 • Mobilní web – stránky LovecPokladu.cz jsou pohodlně zobrazitelné i na mobilech, tabletech i čtečkách e-knih. Použitím techniky responzivního designu se šířka stránky se přizpůsobuje velikosti okna prohlížeče a velká tlačítka umožňují pohodlnou navigaci. Neoptimalizujeme web pro konkrétní zařízení, ale navrhujeme ho tak, aby se libovolnému zařízení web přizpůsobil. Navíc jsme optimalizovali rychlost načítání stránek, aby se stránky i při pomalém mobilním připojení načítaly rychle.
 • Lovci Historie – sdílení
  Unikátní komunitní systém pro sdílení nálezů mezi uživateli. Hledač najde předmět v zemi, vyfotí ho (třeba mobilem) a uploaduje na LovecPokladu.cz. Z fotografie se načte GPS poloha nálezu nebo hledač místo nálezu vybere ručně na mapě. Nálezy si může řadit do složek a ty sdílet s jinými uživateli webu. Každý si pak může zobrazit mapu s lokalitami nalezů, jejichž GPS polohu má oprávnění vidět.
 • Lovci Historie – určování
  Druhou částí Lovců Historie je určování nálezů. Nálezy bývá obtížné určit, proto může každý vkládat své názory na určení jakéhokoli nálezu na webu. Z názoru uživatelů se pak určuje přesná kategorie artefaktu nebo mince a vkládá do katalogu. Uživatelé jsou ke vkládání motivováni herními prvky. Výsledkem je, že uživatelé prakticky "zdarma" pomáhají tvořit katalog archeologických nálezů v ČR. O využívání této aplikace projevil zájem i Archeologický ústav Akedemie věd ČR.
 • E-shop – členění produktů do kategorií libovolné úrovně, přidávání tagů, nákupní košík, platby kartou přes sytém PayMuzo, splátkové programy Homecredit a Essox.
 • Atraktivní grafika, která v téměř nezměněné podobě funguje již více než 5 let. Důkaz, že Chci WWW dělá nadčasový design.
 • SEO – rozsáhlá a dlouhodobá optimalizace pro vyhledávače zaměřená na prodej detektorů kovu.

Dosažené pozice ve vyhledávačích

Klíčová frázeSeznamGoogle
detektory kovů 1 1
detektory 1 2
detektory garrett 1 1
detektory minelab 1 1
detektory viking 1 1

SEO výsledky jsou platné k 25.10.2008.

LovecPokladu.cz - vše o hobby detektorech kovůLovecPokladu.cz - vše o hobby detektorech kovůLovecPokladu.cz - vše o hobby detektorech kovůLovecPokladu.cz - vše o hobby detektorech kovůLovecPokladu.cz - vše o hobby detektorech kovů

Zpět na všechny reference